19 Mayıs konserinde, gruba teşekkür için sahneye çıkan belediye başkanı, solistin ricasıyla aldığı gitarı çalmaya başlayınca, ortaya renkli görüntüler çıktı. Konseri izleyen gençler, dakikalarca başkanı alkışladı.
İzmir’in Tire ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde, İzmir’in ünlü müzik grubu Fondip sahne aldı. Konserde, gruba çiçek verip teşekkür etmek için sahneye çıkan Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, solist Hakan Apak’ın ricasıyla gitarı aldı ve çalmaya başladı. Konseri izleyen gençler, şaşkınlığını gizleyemezken, başkanın kısa gitar şovuna alkış ve ıslıklarla eşlik ettiler.
BELEDİYELER
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 23:40
Belediye başkanı sahnede gitar çaldı
19 Mayıs konserinde, gruba teşekkür için sahneye çıkan belediye başkanı, solistin ricasıyla aldığı gitarı çalmaya başlayınca, ortaya renkli görüntüler çıktı. Konseri izleyen gençler, dakikalarca başkanı alkışladı.
BELEDİYELER
20 Mayıs 2024 - 23:40
# hayati okuroğlu kimdir# hayati okuroğlu tire# hayati okuroğlu kaç yaşında# hayati okuroğlu nereli# hayati okuroğlu babası kimdir
İlginizi Çekebilir